• Reģistrēties
 • @inbox.lv

Fikss

Fikss

"Fikss" ir maza un ļoti ātra spēle. Noteikumi ir elementāri - savāc pēc iespējas vairāk punktus 60 sekundēs. To var izdarīt, spēlējot klasisko saliec 3 vai vairāk akmentiņus rindā (šinī gadījumā gliemežvākus). Taču, lai būtu aizraujošāk šo 60 sekunžu laikā ir pieejami dažādi bonusi, sprādzieni un cita veida superīgas lietas.

Pierādi, ka esi labākais
Vislabākie novērtēs iespēju katru dienu sacensties par labāko rezultātu TOPĀ. Īpašu "Fiksu" padara tas, ka katras dienas rezultāts summēsies pa nedēļām un pa mēnešiem. Tādā veidā sacensības turpinās visu mēnesi, un vari uzzināt, kurš ir labākais starp draugiem ilgākā laikā. Pat, ja tavam konkurentam ir veiksmīga diena, varēsi atspēlēties rītdien un izraut kopējā rezultātā uzvaru.

Krāj trofejas, zinātni un zeltu savā bagātību krātuvē
Katra spēle tev dos ne tikai gandarījumu par iegūto rezultātu, bet vēl visādus labumus. Ikvienam spēlētājam ir dota viņa bagātību krātuve. Tajā uzglabāsies visas tavas iegūtās trofejas. Jo vairāk punktus vienā spēlē iegūsi, jo greznāku trofeju nopelnīsi. Vari apmeklēt savu draugu krātuves un paskatīties, ko labu viņi ir ieguvuši.

Par katru spēli nopelnīsi zinātni, kuru sakrājot, iegūsi papildus līmeņus un atslēgsi pieeju globālajiem uzlabojumiem. Ja būsi ieguvis daudz punktus, iegūsi arī zeltu. Zelts ir ļoti vērtīgs, jo par to var iegādāties bonusus uz nākamo spēli, kā arī globālos uzlabojumus krātuvei.

Vārdu sakot, spēlē, krāj labumus un iegūsti labākās vietas topus.
Vairāk

Fikss ir klāt Inboxā!

Spēle ir veiksmīgi palaista. Cerams, ka jums patiks Fikss, un būs interesanti spēlēt.

Spēlē esam nesen ieviesuši jaunu lietu - maģiju. Tās ir speciālās spējas, kuras var aktivizēt mača laikā, lai iegūtu ekstra punktus un pārspētu savus konkurentus.

Bez maģijām vēl strādājam pie vairākiem lieliem jaunumiem, par kuriem pagaidām vēl neko nevaram atklāt, taču tie varētu būt pieejami tuvākā mēneša laikā.
Vairāk
 • Fikss
 • Fikss
 • Fikss
 • Fikss
 • Online spēle "Fikss"

Spēlētāju skaits:
4
Reģistrētie lietotāji:
68222
Vairāk:
Nosūtīt draugiem:
Izstrādātājs:
Next Level
Citas spēles no Next Level
 • Okeānija
  Okeānija

  Okeānija ir izdzīvošanas spēle uz tropiskas salas. Apgūsti lauksaimniecību, instrumentu taisīšanu, d...

 • Gaisa Salas
  Gaisa Salas

  Spēle Gaisa salas ir piedzīvojums, kurš sākas pēc nokrišanas ar izpletni fantastiskā, svešā pasaulē ...

Fikss


Informācija:
Vai Jūs tiešām vēlaties aizliegt pieeju Jūsu inbox.lv profila datiem šīs spēles ietvaros?
Jūsu profila dati tiks izdzēsti no spēles statistikas!

Aplikācijas izstrādātājs: Next Level